Ja si kanë qenë Pandeli Majko, Monika Kryemadhi, Ilir Meta, Erjon Braçe 25 vite më parë (VIDEO)

Në kuadër të procesit të zgjedhjes së kryetarit të ri të Forumit Rinor Eurosocialist, Partia Socialiste do të nisë një turn në mbarë vendin për evidentimin e figurave për marrjen e këtij posti. Pjesë e jurisë është edhe një FRESSH-ist i vjetër si Pandeli Majko.

Por si kanë qenë 25 vite më parë Pandeli Majko, Ilir Zela, Musa Ulqini, Monika Kryemadhi. Partia Socialiste publikon një video ku shihet një takim elektrizues në pallatin e Kongreseve dhe një mbrëmje vallëzimi. Ajo që vihet re është stili i veshjes dhe mënyra e vallëzimit të socialistëve.

LEXO EDHE  Kur je kukull në Qeveri/ Braçen e shqetësojnë zhurmat e betoniereve të Veliajt, i ankohet popullitPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here