E rrahu gruaja, sepse fitoi 1 milionë stërlina

Të fitosh lotarinë është fati që kërkojnë të gjithë, por kur të rreh gruaja thua më mirë të mos më kishte rënë.

Duket si një ngjarje  çuditshme por është e vërtetë dhe ka ndodhur në Angli. Një djalosh pasi kishte fituar një lotari prej 1 milionë stërlinash, i ka shpenzuar ato para duke bërë seks me 75 femra, deri këtu mund të themi se kjo ishte ngjarja më e bukur e jetës së tij. Por kur e fejuara e tij 24 vjeçarja Karla Kamberin, zbuloi këtë ngjarje ajo ka rrahur djaloshin.

LEXO EDHE  “Vjehrra e xhelozonte, vajza tentoi të vra*ë veten”/ Historia e dy të rinjve shqiptarë që po bën xhiron e rrjetit

Pra nëse doni të mallkoni dikë mbasi keni dëgjuar këtë histori, thjesht urojini t’i bjerë lotaria.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here