Portieri Valdes, një shans më shumë në kampionatin belg

Ish-portieri i FC Barcelona, Victor Valdés, qe shkoi tek Standard Liège ne merkaton dimerore,
ka shansin per te justifikuar veten te dielen ne finalen e Kupes se Belgjikes perballe FC Bruges, per t’i hapur me tej rrugen karrieres se tij.

Ardhja e spanjollit, i huazuar nga Manchester United, eshte pritur mjaft mire nga mediat belge.

LEXO EDHE  Ylli i Interit rrit pretendimet financiare, klubi zikaltër pezullon rinovimin

Pavaresisht moshes 34-vjecare, portieri spanjoll qe numeron 535 ndeshje me Barcelonen, tre Liga Kampionesh, gjashte Liga dhe nje titull te kampionit te botes (2010), ka ende per te dhene.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here