Pësoi infarkt, operohet me sukses Artan Lame

Kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame, i është nënshtruar mbrëmë një operacioni të vështirë  në Spitalin Amerikan në Tiranë.

Ai u shtrua me urgjencë në gjendje të rënduar shëndetësore, ku ka rezultuar një çarje e aortës, gjë që në këto raste është gati fatale.

Ndërhyrja kirurgjikale e cila zgjati disa orë ka përfunduar me sukses e konfirmoi sot dhe kryetari i bashkisë Erion Veliaj i cili nga Kongresi i uroi shërim të shpejtë

LEXO EDHE  Trafiku i refugjatëve në Vlorë, kapen klandestinë dhe gomone, shpëtojnë organizatorët

“Dua ti uroj shërim të shpejtë Artan Lames pas një operacioni të sukseshshëm dhe shërim të shpejtë” tha Erion Veliaj.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here