Kryeministri Rama pa kravatë e me atlete në Kongres

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Kongresin e PS me një veshje larg asaj që ishte imagjinuar. Atletet kanë qenë zgjedhja e kreut të PS-së për një eveniment të tillë si Kongresi ku marrin pjesë shumë figura ndërkombëtare të së majtës, ndërsa nuk ka vendosur as kravatë. Ai është pritur nga mijëra sy, ndërsa i shoqëruar nga badigardët e tij dhe deputeti i afërt Taulant Balla ka hyrë në Pallatin e Kongreseve.

LEXO EDHE  Me plumb në kokë, gjendet i vrarë një person/ Emri

(Boldnews)

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here