E entje, Gusht 13, 2020
Etiketimet Vps hosting

Etiketim: vps hosting

FOTO/ Kush është Abaz Doku, kishte ndërruar tre herë punë në...

Personi që shihni në foton e mëposhtme është Abaz Doku, 65-vjeccari që dyshohet se ka abuzuar me një vajzë të mitur në zonën e...

Raportuesja për Kosovën: Shkëmbimi i territoreve me Serbinë, i papranueshëm

Eurodeputetja gjermane dhe raportuesja e grupit parlamentar Të Gjelbërit/ EFA për Kosovën, Viola von Cramon-Taubadel, thotë se shkëmbimi i territoreve me Serbinë është i...

Partia e Djathtë

Nga Erl Kodra Për të djathtën dhe të majtën kam shkruar shumë herë. Për fat të keq, megjithse ka një shtresë të tërë të persekutiarish...

“Gjadëri”, arrestohen 4 persona për trafik droge/ Sekuestrohen 11 mijë euro...

Policia e Lezhës finalizoi operacionin e koduar "Gjadëri", ndërsa arrestoi 4 persona me akuzën e trafikut të narkotikëve. Policia ka sekuestruar 95 kg lëndë narkotike...
WhatsApp DENONCO