E dielë, Gusht 1, 2021
Etiketimet Votimi me poste

Etiketim: Votimi me poste

Pasojat e mundshme të përplasjes politike për votimin me postë

Presidenti Donald Trump nuk pranoi të mërkurën të thoshte nëse angazhohej për një transferim paqësor të pushtetit po qe se humbet zgjedhjet dhe përsëri...

Studimi: Votimi me postë nuk sjell epërsi për asnjërën parti

Nga një studim i ri i publikuar këtë javë del se votimi me postë nuk do të sillte kaos në procesin e zgjedhjeve, madje...
WhatsApp DENONCO