E entje, Qershor 4, 2020
Etiketimet Vlerësim

Etiketim: vlerësim

Sa do të paguhet për banesat në legalizim? Formula e llogaritjes...

Qeveria ka përcaktuar mënyrën se si do të procedohet nga qytetarët për rivlerësimin e banesave apo të pasurive të paluajtshme që janë në proces...

Messi: Topi i Artë një vlerësim i bukur

Në një intervistë për “Otro”, Lionel Messi duke folur për Barcelonën dhe shokët e skuadrës, pranoi që çmimi individual “Topi i Artë”, është një...
WhatsApp DENONCO