E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Vit i mbrapshte

Etiketim: Vit i mbrapshte

Bushati për VOA: 2019 vit i mbrapshtë, përfshi zgjedhjet e 30...

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati deklaron për Zërin e Amerikës se viti 2019 ishte një vit i mbrapshtë dhe shpreson që 2020...
WhatsApp DENONCO