E entje, Gusht 13, 2020
Etiketimet Vettingu

Etiketim: vettingu

Nis vetingu në Policinë e Shtetit, ja zyrtari i parë që...

Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit (KJV) do të zhvillojë këtë javë seancat e para të procesit të vlerësimit kalimtar të punonjësve të Policisë së...

Xhafaj kundër Çubardhit të Ramës/ Çfarë po ndodh në rradhët e...

Fatmir Xhafaj, ish-ministër i Brendshëm, është pozicionuar kundër pr/ligjit të qeverisë lidhur me Vettingun në Policinë e Shtetit. Gjatë seancës plenare, Xhafaj shprehu keqardhje për...

Vettingu në polici, ndryshon ligji/ Në sitë, 300 drejtuesit. Ja ç’ndodh...

Procesi i vetingut në Policinë e Shtetit, Gardën e Republikës e SHÇBA pritet të nisë për pak ditë, por të vetmit që do të...

Vettingu/Prokurorja Anila Leka të hënën para KPK, ja pasuria e deklaruar

Anila Leka është prokurore e Prokurorisë së Përgjithshme dhe kandidate për Këshillin e Lartë të Prokurorisë. Leka do të përballet me procesin e vetingut...

KLP e KLGJ gati në shtator, komisioni i Vetting-ut vulos brenda...

Këshilli i Lartë i Prokurorisë dhe Këshilli i Lartë Gjyqësor pritet që të ngrihen në shtator. Me miratimin e reformës në drejtësi, parashikohej edhe...
WhatsApp DENONCO