E dielë, Shkurt 23, 2020
Etiketimet Twitter

Etiketim: twitter

Mercedes reagon ndaj akuzave për timonin: “Gjithçka është legale dhe brenda...

Gjatë ditës së dytë të testeve të Formula 1 në pistën e Montmelo të gjithë mbetën të habitur nga lëvizja para e mbrapa që...

Twitter-i fshin rreth 6 mijë llogari saudite

Rrjeti social Twitter ka identifikuar dhe hequr rreth 6 mijë llogari që thotë se ishin pjesë e një përpjekje të koordinuar nga agjenci dhe...

I bëri thirrje për takim Bashës, Rama fshin postimin në Twitter

Kryeministri Edi Rama ka fshirë postimin në Twitter vetëm një orë pasi i kishte bërë thirrje Lulzim Bashës të ulej në tryezën e bashkëpunimit....

Dy punonjës të Twitterit akuzohen si spiuna për Arabinë Saudite

Departamenti amerikan i Drejtësisë ka akuzuar dy ish-punonjës të Twitterit për spiunazh ndaj përdoruesve në emër të Arabisë Saudite. Akuzat e zbuluara në një gjykatë...

Kërkoni azil në Zvicër? Kujdes çfarë keni shkruar në Facebook dhe...

Azilkërkuesit në Zvicër së shpejti mund të rishikojnë profilet e tyre të mediave sociale si pjesë e proceseve të tyre të aplikimit, sipas raporteve...
WhatsApp DENONCO