E entje, Gusht 5, 2021
Etiketimet Turku boldnew shsot domain

Etiketim: turku boldnew shsot domain

Mashtroi me 2 mld dollarë kriptomonedha, Turqia kërkon ekstradimin/ Kush po...

Ministria turke e Drejtësisë ka nisur procedurën për kërkimin me njoftim të kuq dhe ekstradimin nga Shqipëria për Fatih Faruk Özer, themeluesin dhe drejtuesin...
WhatsApp DENONCO