E martë, Tetor 15, 2019
Etiketimet Tufa

Etiketim: tufa

Rama me veteranët: Ka forca të brendshme që pengojnë integrimin/ Sulmon...

“Një forcë e brendshme është përpjekur dhe përpiqet çdo ditë të pengojë hapjen e negociatave duke e kthyer këtë objektiv kombëtar në një argument...

Përse më sulmon Braho, njeriu i komunizmit dhe gjyqeve me pushkatime…/...

Shkrimtari dhe publicisti Agron Tufa, ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku ka folur për sulmet që i vijnë nga deputeti i...

Sulmi i Brahos ndaj Agron Tufës/ Drejtësia Perëndimore të ndëshkojë autorët...

Nebil Çika, kryetar i Shoqatës Antikomuniste e të Përndjekurve Politikë, ka reaguar ashpër ndaj kërcënimeve të deputetit të PS-së, Spartak Braho, ndaj kryetarit të...

Përplasja me Spartak Brahon/ Tufa: Përfaqësues i zi i ish-Sigurimit të...

Kryetari i Institutit të Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit, Agron Tufa, ka reaguar pas akuzave të deputetit të PS-së, Spartak Braho, i...

Agron Tufa nxjerr dokumentin/ Ja shkrimtarët që çuan në burg Visar...

Shkrimtari Agron Tufa ka publikuar disa dokumente, që tregojnë dy shkrimtarët e tjerë që kanë bërë ekspertizën poetit Visar Zhiti, ekspertizë e cila e...