E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Triumfuan

Etiketim: triumfuan

Video/ Triumfuan në Kupën e Austrisë, lojtarët e Salzburg-ut e festojnë...

Mbrëmjen e djeshme u luajt finalja e Kupës së Austrisë ndërmjet Salzburgu-t dhe A. Lustenau. Sfida e luajtur në fushë asnjanëse u fitua nga...

Festë e merituar, lojtarët e Tiranës “e djegin” në klubet e...

Tirana triumfoi në një derbi mjaft të luftuar ndaj Partizanit mbrëmjen e djeshme. Rrethanat ishin të atilla që e bënë këtë fitore të marrë përmasa...
WhatsApp DENONCO