E entje, Qershor 4, 2020
Etiketimet Trevis

Etiketim: Trevis

Travis dhe Kylie kalojnë pak kohë pa vajzën e tyre

Kylie dhe Travis u bënë prindër për herë të parë para dy muajsh, me ardhjen në jetë të vajzës së tyre Stormi. Ata janë fotografuar...
WhatsApp DENONCO