E entje, Korrik 16, 2020
Etiketimet Topi i arte

Etiketim: topi i arte

Lewandowski synon “Topin e Artë”: Ende nuk e kam arritur kulmin...

Robert Lewandowski thotë se "Topi i Artë" nuk është fokusi i tij por se "gjithçka është e mundur" kur bëhet fjalë për fitimin e...

Van Dijk mungesë respekti ndaj Ronaldos: Nuk e konsideroja aspak rival

Virgil Van Dijk nuk u shpreh aspak i trishtuar që humbi mundësinë për të fituar Topin e Artë, duke deklaruar se Messi si lojtar...

“Topi i Artë”, Gazetarët vendosën çmimin, zbulohet vota e Shqipërisë

“Topin e Artë” 2019, e vendosën 176 gazetarë botërorë, përmes sistemit të renditjes së pesë futbollistëve, të cilët vlerësohen me respektivisht 6,4,3,2 dhe 1...

Topi i Artë, Chiellini me akuza të forta: Vitin e kaluar...

Pasi Lionel Messi fitoi Topi e tij të gjashtë të Artë, mbrumen e djeshme, Giorgio Chiellini doli në mbrojtje të shokut të tij të...

Leo Messi fiton të gjashtin “Top të Artë”

Leo Mesi është fituesi i “Topit të Artë” 2019! Ashtu sikundër pritej, ylli i Barcelonës i ka lënë pas shpine të gjithë për herën...
WhatsApp DENONCO