E premte, Prill 10, 2020
Etiketimet Te pastrehet

Etiketim: te pastrehet

Ish-deputeti dhuron 10 apartamente për të prekurit nga tërmeti (Video)

Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka bërë gjestin fisnik duke ofruar 10 apartamente në Shëngjin, për 10 familje të prekura nga tërmeti. Me anë të një postimi...

Organizatat vjedhin ndihmat që u dërgohen të dëmtuarve nga tërmeti

Reperi i njohur Noizy ka qënë në Durrës këto dy ditë ku në disa video të postuara nga ai vetë shihej duke gatuar makarona...

Albi Nako dhe Kledi Kadiu dhurojnë fitimet e tyre për tu...

Balerini Kledi Kadiu dhe Albi Nako ditën e djeshme do të organizonin një workshop, por ky event u anullua për shkak të situatës së...

“Të bëhemi bashkë në dhimbjen që ka dërrmuar Shqipërinë, të ndërtojmë...

Imami Elvis Naçi njofton se ka marrë përsipër të rindërtojë të gjithë pallatat e shkatërruara nga tërmeti i 26 nëntorit. Në një postim në...
WhatsApp DENONCO