E entje, Qershor 4, 2020
Etiketimet Talenti i thotë “po”

Etiketim: talenti i thotë “po”

Milani peshkon te ish-ekipi i Lautaro Martinez, talenti i thotë “po”

Pas një ndjekje të gjatë, Milani është gati të të arrijë akordin për fantazistin e Racing Avellaneda, Matias Zaracho, i datëlindjes 1998, dhe është...
WhatsApp DENONCO