E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Superiorja

Etiketim: superiorja

Superiorja dhe e Para në fushë edhe sot, 5 përballje të...

Finalet në Superiore dhe Kategorinë e Parë nuk kanë fund dhe sot do të zhvillohen të tjera, duke nisur prej orës 13:00. Apolonia do...

Kategoria Superiore dhe e Parë “zjarr”, finale në Tiranë, Elbasan dhe...

Superiorja dhe Kategoria e Parë rikthehen sot në fushë dhe në plan janë takime mjaft të rëndësishme. Sot pre orës 16:00 nisin duelet e...

VIDEO/ Superiorja, Bylisi-Teuta pa gola, zhbllokohet Kastrioti-Tirana

Kastrioti-Tirana dhe Bylisi-Teuta janë dy duelet e para të javës së 23-të të Kategorisë Superiore. Ndeshjet kanë nisur prej orës 13:00 dhe një orë...

Java e 23-të e Superiores, Tirana e Partizani kërkojnë fitoret

Nis sot java e 23-të e Kategorisë Superiore, teksa tre ndeshje zhvillohen sot. Në fushë në orën 13:00 zbresin kampionët e Tiranës, që udhëton...

Të pezulluarit në Superiore, ja skuadrat që “vuajnë” këtë javë

Akti i 23-të i Superiores luhet të dielën dhe të hënën, ndërkohë që ndryshe nga zakonisht numri i futbollistëve të pezulluar është i vogël....

Superiorja/ Mbyllen pjesët e para të 3 takimeve, ja rezultatet në...

Sapo janë mbyllur pjesët e para, të tre sfidave të vlefshme për javën e 22-të të Kategorisë Superiore. Apolonia kryeson 1-0 ndaj Partizanit duke...

Superiorja hyn në fazën e “nxehtë”, java e 22-të luhet në...

Java e 22-të e Kategorisë Superiore do të luhet ditën e mërkurë kur do të luhen të gjitha ndeshjet. Në orën 13:00 janë planifikuar...

Spektakël në “Niko Dovana”, Kukësi ndalon Teutën në limite

Katër gola, dy penallti, një gol me goditje dënimi dhe një shtyllë në minutat shtesë. Është kjo panorama e takimit të zhvilluar në stadiumin...

Superiorja/ FSHF publikon kalendarin për 3 javët e ardhshme, gjithçka do...

FSHF ka planifikuar përballjet e tre javëve në vazhdim në Superiore dhe ato do të zhvillohen në harkun kohor të 10 ditëve. Të shtunën dhe...

Superiorja/ Java e 19-të përkon me nisjen e fazës së tretë,...

Java e 19-të e Kategorisë Superiore, do të ngrejë siparin e fazës së 3-të, me një përballje tepër interesante mes Teutës dhe Skënderbeut, e...

Sot luhet në Superiore dhe në të Parën, Kukësi e Dinamo...

Dy ditët e kaluara u luajtën katër ndeshje të javës së 18 të Kategorisë Superiore, teksa sot ndeshja Kukësi-Kastrioti do mbyllë siparin. Kjo sfidë...

Superiorja/ Mbyllen pjesët e para të dy takimeve, ja rezultatet në...

Janë mbyllur 45 minutat e para të dy sfidave të vlefshme për javën e 16-të të Kategorisë Superiore. Kukësi-Bylis e cila luhet në "Elbasan Arena"...

Superiorja me 73 golashënues të ndryshëm; ja statistikat e 14 javëve...

Përmes faqes së vet në internet, FSHF ka publikuar disa statistika, që evidentojnë ekipet, të cilat kanë më shumë lojtarë në listën e golashënuesve...
WhatsApp DENONCO