E dielë, Gusht 1, 2021
Etiketimet Suarez

Etiketim: suarez

Video/ Atletico-Real, zhbllokohet derbi i Madridit

Atletico Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Realit në ndeshjen e vlefshme për javën e 26-të të La Ligës. Autori i golit për skuadrën e...

Koeman i zhgënjyer: Suarez duhej shitur te Juve, jo tek Atletico...

Ronald Koeman ka pranuar që Luis Suarez duhet të shitej te Juventusi dhe jo Atletico Madridi. Kjo do të kishte qenë më mirë për...

La Liga/ Gol në minutën e fundit, Suarez kthen Atletico-n në...

Atletico Madrid është kthyer në vendin e parë të La Liga-s pas fitores 2-1 të marrë në fushën e Alaves. Një fitore dramatike për Colchoneros,...

Costa: Suarez bastard, kur unë isha jashtë nuk shënonte. Sot u...

Atletico Madrid arriti një fitore shumë të rëndësishme ditën e djeshme në shtëpi, ku djemtë e Diego Simeonse mposhtën me rezultatin 3-1 Elchen. Kjo fitore...

Juventus nën akuzë, vërtetohet provimi i falsifikuar i Suarez

Ai që duhet të ishte transferimi i madh në merkaton e verës është kthyer në një “boomerang” për Juventus. “Zonja e Vjetër” dështoi në...

Messi-Suarez sërish bashkë? Presidenti i Atleticos ka këto fjalë për argjentinasin

Luis Suarez, i larguar mes pakënaqësive nga Barcelona, e nisi në mënyrën më të mire të mundshme aventurën e re te Atletico Madrid duke...

Debutim ëndrrash për Suarez, dopietë dhe asist në fitoren e thellë...

Atletico Madrid mposhti thellë 6-1 Granadën në “Ëanda Metropolitana”. Në fitoren spektakolare të skuadrës së Simeones la gjurmë edhe Luis Suarez, i cili në...

Pasi firmosi me Suarez, Atletico Madrid synon një tjetër “bomber”

Atletico Madrid nuk ka të ndalur në merkato. Pasi arritën të transferonin në Madrid Luis Suarezin nga Barcelona, tashmë ato kërkojnë të afrojnë edhe...

Video/ E larguan si të padëshiruar, Suarez në lot pas daljes...

Luis Suarez i tha lamtumirë zyrtarisht Barcelonës dhe ish-shokëve të tij. Ishte stërvitja e fundit blaugrana. Ose të paktën kjo ndodh nga imazhet e...

Suarez në telashe, mashtroi në përpjekjen për të marrë nënshtetësinë italiane

Telashe në horizont për sulmuesin uruguajan, Luis Suarez. Mediat në Itali bëjnë me dije se për të marrë nënshtetësinë e italiane, 33-vjeçari ka mashtruar...

Luis Suarez refuzon milionat në Amerikë, e ardhmja e tij mbulohet...

E ardhmja e Luis Suarez nuk është përcaktuar ende. Për momentin nuk është ende e qartë nëse “El Pistolero” do të mbetet në Barcelonë,...

Juventus i bën dalje Suarezit, agjenti i njohur zbulon objektivin e...

Juventus është në kërkim të një sulmuesi qendre në mënyrë që Ronaldo dhe Dybala të kenë hapësirat e tyre në rolet natyrale. Emrat më të...

Suarez gjithnjë e më pranë Juventusit, nuk preferohet nga Ronald Koeman

Sulmuesi nga Uruguai, Luis Suarez në sezonin e ardhshëm nuk do të veshë fanellën e Barcelonës. Sipas “Mundo Deportivo”, Suarez tashmë ka kompletuar transferimin e...
WhatsApp DENONCO