E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Skandal boldnew shsot domain

Etiketim: skandal boldnew shsot domain

Skandali me të dhënat e qytetarëve/ ECPMF: Prokuroria i ushtron presion...

Qendra Europiane për Lirinë e Shtypit ka reaguar pas thirrjes në SPAK  të dy drejtuesve të Lapsi.al, Armand Shkullakut dhe Andi Bushatit, për të...

Publikimi i të dhënave personale/ BIRN: Një databazë që hedh në...

Partisë Socialiste iu deshën katër ditë për të kaluar nga injorimi i lajmit të ekzistencës së databazës si “diçka normale” te mohimi i plotë...
WhatsApp DENONCO