E shtunë, Prill 4, 2020
Etiketimet Siguria

Etiketim: siguria

Pas 3 orësh përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare/ Zbardhen...

Pas më shumë se 3 orësh ka përfunduar mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, e cila u zhvillua përmes platformës online ku në diskutim...

Vendoset perimetri i sigurisë te shërbimi i infektivit

Policia e Shtetit ka vendosur perimetrin e sigurisë te spitali infektiv në Tiranë. Kjo është bërë e ditur nga Drejtori i Përgjithshëm i Policisë...

Akti Normativ anti-KÇK, miratohet formalisht nga Siguria/ Braho i kundërvihet Metës

Komisioni i Sigurisë miratoi formalisht Aktin Normativ të Qeverisë mbi anti-KÇK. E pranishme në mbledhjen e Komisionit ishte edhe zv.ministrja e Brendshme, Rovena Voda, e...

Bota, tre ditë Mynih: Çfarë është konferenca sigurisë që nis këtë...

Dyzet kryetarë shtetesh dhe qeverish pritet të marrin pjesë në një konferencë të sigurisë në Mynih këtë javë, forumi kryesor në botë për diskutimin...

Përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare/ Meta takim kokë më...

Presidenti Ilir Meta thirri mëngjesin e sotëm mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, lidhur me situatën e krijuar nga tërmeti. Mbledhja ka zgjatur rreth 60...

Shqipëri-Francë, blindohet Tirana/ Mbi 1600 policë për rendin dhe sigurinë

Mbi 1600 forca policore pritet të blindojnë Tiranën më 17 nëntor, ditë ku do të luhet edhe ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës, e vlefshme...
WhatsApp DENONCO