E entje, Qershor 4, 2020
Etiketimet Shpresoj

Etiketim: shpresoj

Buffon: Shpresoj në qëndrimin e Sarrit

Portieri veteran Gianluigi Buffon beson se Juventusi kishte nevojë për ndryshim dhe tani shpreson se trajneri Maurizio Sarri do të mbetet në Allianz Stadium,...
WhatsApp DENONCO