E dielë, Janar 24, 2021
Etiketimet Shirka

Etiketim: shirka

KPK konfirmon në detyrë gjyqtaren e Krimeve të Rënda/ Ja dyshimet...

Gjyqtarja e Krimeve të Rënda, Daniela Shirka, është konfirmuar në detyrë nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit. Trupa gjyqësore që kreu rivlerësimin e Shirkas përbëhej...

Gjyqtarja e Krimeve të Rënda Daniela Shirka përballet me vetingun/ Ja...

Mungesa e burimeve të ligjshme e një prej huadhënësve për një apartament dhe një vendim i dhënë prej saj dhe dy gjyqtarëve të tjerë...
WhatsApp DENONCO