E hënë, Shtator 28, 2020
Etiketimet Shehu

Etiketim: shehu

Shehu: Duhen 150 mln euro për të përballuar Covid-in, Italia gati...

Ish-deputeti demokrat Tritan Shehu shprehet se për të përballuar situatën nga koronavirusi duhen minimalisht 150 mln euro. Ai kritikon Qeverinë dhe thotë se Italia...

Tritan Shehu: Rama kërkon të fshehë “masakrën” në farmaceutikë. SPAK të...

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu, e konsideron rikonstruksionin e Agjencisë Kombëtare të Barnave dhe Pajisjeve Mjekësore si një shfaqje të kryeministrit Edi Rama. Në...

Shehu akuza Ramës: Nuk ke vullnet për zgjidhjen e marrëveshjes detare...

Tritan Shehu, ish-deputet dhe ish-ministër i PD, në një postim në rrjetet sociale shkruan se Qeveria Rama nuk ka vullnet për arritjen e marrëveshjeve...

Shehu: Qeveria të rimbursojë 100 % barnat dhe ekzaminimet e pacientëve...

Tritan Shehu, ish-ministër i Shëndetësisë ka apeluar sot që shteti t´i paguajë së paku barnat dhe ekzaminimet që bëjnë të sëmurëve me COVID-19 në...

“Pandemia në Shqipëri jashtë kontrollit”/ Shehu: Dorëheqje e qeverisë, ndryshe tragjedi

Tritan Shehu, ish-deputet dhe ish-ministër i Shëndetësisë i PD-së, e konsideron gjendjen e pandemisë në Shqipëri jashtë kontrollit. Shehu shkruan nq rrjet se me...

Parashikimi i Tritan Shehut: Muajt që do të vijnë do të...

Ish-ministri i Shëndetësisë Tritan Shehu duke marrë shkas nga shqetësimi i Presidentit Ilir Meta për shërbimin e Reanimacionit në këtë kohë të vështirë pandemie,...

Fondi i BB, Shehu akuza Qeverisë: Po e shpërdorojnë duke e...

Ish-ministri i Shëndetësisë dhe ish-deputeti, Tritan Shehu, akuzon Qeverinë Rama se po shpërdoron fondin e Bankvs Botërore të akorduar për luftën anti-Covid. Sipas Shehut, qeveria...

“Kriza nga COVID-19 imponon mbështetje ndërkombëtare”/ Apeli nga ish-ministri i Shëndetësisë

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu, ka reaguar në lidhje me situatën në të cilën po kalon vendi ynë për shkak të koronavirusit. Përmes një...

Situata e Covid-19, Shehu: Qeveria dështoi, pasoja të parikuperueshme

Ish-deputeti Tritan Shehu përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan se Qeveria po përpiqet të fshehë dështimin në menaxhimin e pandemisë pas deklaratave kinezçe...

Ndryshimet Kushtetuese/ Shehu: Po konsolidohet grushti i shtetit, të reagojnë ambasadorët

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Tritan Shehu deklaron se ndryshimet e Kushtetutës pa Gjykatë Kushtetuese, është konsolidim i Grushtit të Shtetit. Në një reagim përmes rrjeteve...

Meta takon Kryetarin e ri të KLSH, zbardhen detaje nga takimi

Presidenti Ilir Meta, priti sot në një takim Kryetarin e ri të Kontrollit të Lartë të Shtetit, Arben Shehu me rastin e fillimit të...

Grupi i PS miraton kandidaturën e Arben Shehut për Kryetar të...

Grupi Parlamentar socialist ka vendosur sot të miratojë kandidaturën e Arben Shehut për Kryetar i Kontrollit të Lartë të Shtetit. Në mbledhjen e grupit...

Ri-infektimi nga Covid-19, Shehu: Mendjelehtësi alla Zhvejk e Komitetit

Doktor Tritan Shehu, ish-ministër i Shëndetësisë, ka reaguar ndaj deklaratës zyrtare të Ministrisë së Shëndetësisë, sipas të cilës një personel shëndetësor ishte ri-infektuar nga...
WhatsApp DENONCO