E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Sala. avion

Etiketim: sala. avion

Misteri për Sala, gjendet një trup i dekompozuar/ Nantes dhe Cardiff...

Rreth dy javë nga rrëzimi i avionit tip Pipper, në bordin e të cilit ishte edhe sulmuesi argjentinas, Emiljano Sala, ekipet e kërkimit kanë...
WhatsApp DENONCO