E premte, Korrik 3, 2020
Etiketimet Redjan Rraja

Etiketim: Redjan Rraja

Kejvina lë pas të shkuarën me Redjan Rrajën, hidhet në krahët...

Kejvina Kthella ka lënë pas të shkuarën me Redjan Rrajën mesa duket dhe është hedhur në krahët e një mashkulli tjetër. Ish-velina po qëndron...

“Energji e keqe, poshtërsi m*ti”/ Kejvina Kthella reagon pas kritikave për...

Emri i Kejvina Kthellës është lakuar shumë në media ditët e fundit, pasi është raportuar të jetë marrë në pyetje nga Prokuroria e Krimeve...

Kujt ja bën me gishtin e mesit Kejvina Kthella?! (Foto)

Emri i Kejvina Kthellës është lakuar shumë në media ditët e fundit, pasi është raportuar të jetë marrë në pyetje nga Prokuroria e Krimeve...

“Disa ditë bashkëjetonte me Kejvinën dhe ditët e tjera me gruan”/...

Detaje të reja kanë dalë nga lidhja e dashurisë mes modeles Kejvina Kthella dhe Redjan Rrajës, i akuzuar si atentator i prokurorit Arjan Ndoja. Mësohet...

“Hodhi çdo gjë të tijën në plehra”/ Zbulohet reagimi i Kejvinës...

Kejvina Kthella deri më tani sipas grupit hetimor që po heton Redjan Rrajën është e dashura e 34-vjeçarit nga Kruja. Janë zbuluar të tjera detaje...

VIP-ja që takohet me botën e krimit/ Ja çfarë deklaronte së...

Kejvina Kthella është vajza e ekranit që takohet me botën e krimit. Kejvinën po e shohim të hënave në ekran si kërcimtare e spektaklit...

Në burg për atentatin ndaj prokurorit, Redjan Rraja kërkon lirinë në...

Avokati i Redjan Rrajës, Besnik Çerekja ka ankimuar në Gjykatën e Apelit për Krime të Rënda masën e sigurisë “arrest me burg” të dhënë...

Krimet e Rënda lënë në burg Rrajën, avokati: Çfarë prove solli...

Në përfundim të seancës kundër Redjan Rrajës tek Krimet e Rëdna, ka pasur një deklaratë dhe nga avokati i tij Besnik Çerekja. Ky i fundit,...

Nga vrasja e Çiços te rasti Xhisiela/ Kush është i arrestuari...

Policia ka arrestuar si të dyshuarin kryesor për atentatin kundër prokurorit Arjan Ndoja, Redjan Rrajën, i cili është kushëriri i deputetit socialist Rrahman Rraja. Ai...
WhatsApp DENONCO