E mërkurë, Gusht 12, 2020
Etiketimet Rastet

Etiketim: rastet

Rastet me Covid-19/ Beqaj: Shkaku festat që organizohen në Jug, po...

Pas zv.Kryeministrit Erion Braçe, edhe ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, mendon se përhapja e rasteve me Covid-19 ka të bëjë me festat që organizohen...

VIDEO/ Shtimi i rasteve me Covid-19, Braçe gjen fajtorët: Ja kush...

Ministria e Shëndetësisë prej javësh raporton një shtim të rasteve me koronavirus, i cili duket se ka dalë jashtë kontrollit të autoriteteve, që nuk...

Infektohet me Covid-19, shefi i policisë së paraburgimit të Bradasheshit/ Vetëkarantinohen...

Shefi i policisë në paraburgimin e Bradasheshit në Elbasan ka rezultuar i prekur nga Covid-19. Ky është rasti i dytë brenda pak ditësh, pasi...

Covid-19, shpërthim rastesh në Greqi/ Parashikohet skenar ogurzi

Një shpërthim rastesh me Covid-19 vihet re në Greqi, saktësisht 355 persona në dy ditë. Greqia ka regjistruar sot numrin më të madh të rasteve...

Kosovë, 12 persona humbin jetën nga Covid-19/ 188 raste të reja...

Vijon të përkeqësohet situata në Kosovë. Në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 12 pacientë duke e çuar numrin e viktimave nga koronavirusi...

Bilanc i rënduar në Kosovë/ 12 pacientë humbin jetën, 190 të...

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka raportuar për 12 humbje jete dhe 190 të infektuar me koronavirus brenda 24 orëve të fundit. Sipas...

Kosovë, 3 të vdekur dhe 181 raste të reja me Covid-19...

Tre persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Kosovë., duke e çuar në 303 numrin e viktimave që nga...

135 raste në 24 orët e fundit, 1 person humb jetën/...

Nga 586 testime të kryera në 24 orët e fundit janë konfirmuar 135 raste, nga të cilat 113 janë vetëm në Tiranë. Sipas të...

Kosovë, pritet ulja e rasteve me Covid-19

Zëdhënësi i Ministrisë së Shëndetësisë në Kosovë, Faik Hoti ka thënë për RTV Dukagjinin se po shpresojnë që masat e qeverisë më në fund...

Maqedonia e Veriut, 6 viktima dhe 113 raste të reja me...

Në Maqedoninë e Veriut gjashtë qytetarë kanë humbur jetën nga COVID-19. Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut njoftoi se në 24 orët e fundit...

Brataj: Tre masat që duhen zbatuar për të izoluar Covid-19

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, thotë se nuk ka arsye për të qenë pesimistë dhe se respektimi i masave kolektive dhe veçanërisht përgjegjësia...

Kosovë rëndohet bilanci/ 15 persona humbin jetën nga Covid-19, konfirmohen 218...

Rëndohet situata nga koronavirusi në Kosovë, ndërsa 15 qytetarë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit. Gjithashtu, gjatë 24 orëve të fundit...

Covid-19 në Kosovë, 225 raste të reja në 24 orë

Vijon të jetë e rëndë situata e koronavirusit në Kosovë. Gjatë 24 orëve te fundit u regjistruan 225 raste me Covid-19 dhe 201 pacientë...
WhatsApp DENONCO