E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Puci

Etiketim: puci

Problemet me dy makina dhe një apartament, prokurori Tasim Puci citon...

Prokurori i Beratit, Tasim Puci u pyet në lidhje me një kontratë noteriale në të cilën ai rezultonte pronar i një apartamenti, të cilin...
WhatsApp DENONCO