E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Procesi

Etiketim: procesi

Mediu: Kushtet për zgjedhje të ndershme u sabotuan

Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu ka folur lidhur me fushatën dhe zgjedhjet e 25 prill. Ai tha sot në “Arnautistan”, në MCN TV...

Policia në terren për zgjedhjet e 25 prillit, zbardhet plani me...

Një muaj para zgjedhjeve, Policia e Shtetit ka nisur zbatimin në terren të masave të ndërmarra që në muajin dhjetor për mbarëvajtjen e procesit...

Strategjia e vaksinimit të BE, propaganda dhe faktet

Informacione të pasakta dhe gjykime të përshpejtuara janë helm në kohë krizash, një helm që përhapet shumë shpejt në trup. Çfarë nuk ka bërë...

Çfarë po ndodh me vaksinimin në Shqipëri? Deklaratat kontradiktore, mungesë transparence...

Nga dita e djeshme në Shqipëri ka nisur vaksinimi kundër Covid-19, ndërsa të parët që provuan vaksinat, ishin Krzeministri Edi Rama dhe disa prej...

COVID-19, në dy muaj vaksinohen 20 mijë persona/ Ja si do...

Rreth 20 mijë persona përllogaritet të vaksinohen kundër koronavirusit në Shqipëri dy muajt e parë të vitit. 10 mijë e 750 doza të vaksinës së...

Drejtori i “Magjistraturës”, Arben Rakipi, në konflikt interesi. Shkel “Reformën në...

Nga Boldnews.al Drejtori i Shkollës së Magjistraturës, Arben Rakipi, një prej Ekspertëve të Lartë të Reformës në Drejtësi, ka vendosur të sfidojë hapur paketën kushtetuese...

Lotaria amerikane, ja kur duhet të kontrolloni nëse jeni fitues

Situata e krijuar kudo në Botë nga pandemia e Covid-19, duket se ka detyruar Departamentin amerikan të Shtetit, që të shtyjë datën e dhënies...

Lotaria amerikane, ja kur shpallen fituesit/ Si të kontrolloni procesin…

Fituesit e Lotarisë Amerikane për vitin 2020 do të shpallen nga 7 maji 2019. Për të parë nëse jeni përzgjedhur, të regjistruarit në DV-2020...
WhatsApp DENONCO