E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Prifti

Etiketim: prifti

Gjykata e Posaçme rrëzon kërkesën e mjekut Prifti për kthimin në...

Gjykata e Posaçme anti Korrupsion ka rrëzuar kërkesën e mjekut Edvin Prifti i cili kërkoi ndryshimin e masës për pezullimin e të drejtës për...

KPK e konfimoi në detyrë, ONM kërkon shkarkimin e prokurores Prifti

Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit ka rekomanduar ditën e sotme Komisionerët Publikë për të ankimuar në KPA vendimin për rikonfirmimin në detyrë të prokurores së...

Apeli i Posaçëm liroi mjekun Edvin Prifti, SPAK rekurs në Gjykatën...

Prokuroria e Posaçme (SPAK) do t'i drejtohet me rekurs Gjykatës së Lartë, pas ndryshimit të masës së sigurisë për shefin e Kardiologjisë Edvin Prifti. Mësohet...

SPAK kërkon arrestimin e kardiologut Prifti, reagon edhe Rama/ Zbardhet dëshmia...

Kryeministri Edi Rama ka komentuar sot rastin e mjekut kardiolog Edvin Prifti, për të cilin SPAK ka kërkuar arrest me burg, gjatë seancës së...

VIDEO/ Prifti ortodoks i Lezhës dhunohet nga punëtorët e firmës së...

Përfaqësuesi i komunitetit ortodoks të Lezhës Koço Kapedani është dhunuar nga disa punëtorë të firmës kontraktore për kryerjen e punimeve në këtë zonë përpara...

Kapi gruan “mat”, qëlloi me çifte priftin

Një person ka pranuar se qëlloi me armë priftin ortodoks grek në Lyon të Francës javën e kaluar. Ai i tha prokurorëve se prifti...

Ishte i infektuar me Covid-19, vdes kreu i Kishës Ortodokse Serbe...

Kreu i Kishës Ortodokse Serbe në Mal të Zi, mitropoliti Amfilohije, vdiq mëngjesin e së premtes. Lajmi u konfirmua nga Kisha, e cila tha se...

I prekur nga Covid-19, humb jetën prifti nga Pogradeci

At Todi Jovani është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare nga Covid-19. Ai ishte infektuar prej disa ditësh dhe nuk ka arritur t’ia dalë. Pavarësisht...

Pedagogu Prifti: Në këtë vend vjen erë, Tirana një kapsllëk i...

Pedagogu Rezart Prifti ka qenë i ftuar në studion e lajmeve të Fax News, ku komentoi angazhimin e tij politik pranë Nismës, dhe deputetes...

KPK i cilëson “të paligjshme” të ardhurat nga Euralius të bashkëshortit...

Seanca ndaj gjyqtares Fjoralba Prifti të Gjykatës Administrative të Apelit në Komisionin e Pavarur u fokusua kryesisht në vërtetimin e pagesës së tatimeve nga...

VIDEO që tronditi rrjetin/ Prifti humb jetën, po mbante meshën në...

“Daily Mail” raporton se një prift në Kamerun ka humbur jetën gjatë një meshe. Prifti kalotik i cili gjatë meshës në kishë shihet të mbajë...

Prifti rus mohoi koronavirusin, pushton manastirin me njerëz të armatosur

Një prift rus u ndalua për të predikuar pasi mohoi ekzistencën e koronavirusit, ka hyrë në një manastir të grave me ndihmën e mbështetësve...

I dha respiratorin një të riu, vdes nga Covid 19 prifti...

Gjesti që ka bërë një prift për të shpëtuar jetën e një të riu është mjaft emocionuese. Ai ka sakrifikuar jetën e tij për...
WhatsApp DENONCO