E hënë, Shtator 27, 2021
Etiketimet Politiek boldnew shost domain

Etiketim: politiek boldnew shost domain

Paloka në Durrës: Po arnojnë rrugët dhe pickojnë kanalet me eskavator,...

Drejtuesi Politik i Qarkut Durrës Edi Paloka ka zhvilluar takimin e radhës me banorë të zonës së “Sektor Rinia” ku komunikoi me qytetarët mbi...
WhatsApp DENONCO