E hënë, Shtator 21, 2020
Etiketimet Pishina

Etiketim: pishina

Rastet me koronavirus shtohen, ISHP rihap pishinat

Ndërsa ka një shtim të rasteve me koronavirus në të gjithë vendin, ISHP lejon hapjen e pishinave në ambiente të hapura. Bazuar në një urdhër...

Covid-19, Rakacolli: Pishinat nuk lejohen, kujdes

Mira Rakacolli, zv.ministre e Shëndetësisë dhe anëtare e Komitetit Teknik kundër Covid-19 tha mbrëmjen e sotme se në këtë fazë që është pandemia nuk...

Situata me Covid-19, sa të sigurta janë plazhet dhe pishinat/ Ja...

Dëshira për ta kaluar verën në vende si pishina ose plazhe është më e fortë se kurrë këtë vit. Pasi kaluam kaq shumë kohë...

Pishina, plazh ose liqen, ja si të mbroheni nga Covid-19/ Këshillat

Është pothuajse verë, dhe ditët sa vijnë e bëhen më të ngrohta. Çdokush dëshiron të shkojë në plazh, të luaj më top në rërë...
WhatsApp DENONCO