E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Phillip Blanks

Etiketim: Phillip Blanks

Video/ Ish-futbollisti amerikan bëhet hero, pret fëmijën që u hodh nga...

Phillip Blanks është një ish-lojtar kolegji në futbollin amerikan dhe më pas ka shërbyer si marins i Shteteve të Bashkuara. 28-vjeçari i cili në sportin e...
WhatsApp DENONCO