E martë, Prill 7, 2020
Etiketimet Peru

Etiketim: peru

Theu rregullat e shtetrrethimit, arrestohet ish-futbollisti i Premier League

Ish-futbollisti i Newcastle, Nolberto Solano, është arrestuar në Peru pasi ka refuzuar të respektojë shtetrrethimin që ka vendosur vendi si masa për parandalimin e...

Trafikonin drogë nga Peruja, shkatërrohet banda italo-shqiptare

Policia italiane ka ndërmarrë një operacion të gjerë mëngjesin e sotëm në provincat e Reggio Emilia dhe Bolonjës. Të paktën 12 persona janë arrestuar dhe...
WhatsApp DENONCO