E martë, Maj 18, 2021
Etiketimet Pergjimet

Etiketim: pergjimet

Përgjimet/ “Qesharakë pa kufinj”, Manjani thumbon analistët pranë Ramës

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale, analistët që sipas tij, janë rrjeshtuar në krah të Qeverisë dhe...

Përgjimet e anti-mafies/ Spiropali bëhet edhe prokurore: S´ka prova, zero me...

Ministrja e Shtetit për Marrëdhënie me Kuvendin, Elisa Spiropali, ka folur sot si një prokurore, ndërsa u shpreh se përgjimet e anti mafies italiane...

“Çe vret trunin mo burrë, të plasi b*tha”/ Si u blenë...

Dosja e Prokurorisë së Dibrës dëshmon përmasat industriale të blerjes së votës dhe kërcënimit masiv të administratës publike dhe votuesve për të mbështetur kandidatin...

“Tre gjyqtarë, nga dy mijë euro secili”! Zbardhen përgjimet dhe lëvizjet...

Zbardhen përgjimet e kryera nga SPAK në Korrik, që zbuluan korrupsionin e gjyqtares Mimoza Margjeka. Avokati Skënder Demiraj ka biseduar me Nejson Balin pas kërkesës...

“Mburreshin se fitonin mbi 1 mln €”/ Përgjimet zbuluan bandën shqiptare...

Policia italiane ka shkatërruar një bandë shqiptarësh të specializuar në plaçkitjet e vilave. Policia arrestoi një grup shqiptarësh të përfshirë në vjedhjen dhe plaçkitjen...

Ekskluzive/ Përgjimet e Armir Grimaj, pse doli blof arrestimi i trajnerit...

Nga Boldnews.al Arrestimi i ish-futbollistit të njohur shkodran Armir Grima, aktualisht trajner i Kombëtares së Femrave si pjesë e grupit “Bajri”, në Shtator 2018, shkaktoi...

Përgjimet ndaj grupit kriminal / Prokurori urdhëron ndalimin e publikimeve. Ja...

Prokurori i Krimeve të Rënda Anton Martini ka urdhëruar ndalimin e publikimi të akteve të proçedimit penal Nr.173, të vitit 2018, qofshin ato dhe...

Përgjimet/ Trafiku i klandestinëve, ja si policia siguronte rrugën drejt kufirit…

Zbardhen përgjimet që përfshihen në dosjen e Prokurorisë mbi arrestimin e 32 personave në kuadër të operacionit “Rruga e Gabuar”. Grupi kriminal kalonte ilegalisht...
WhatsApp DENONCO