E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Peleshi

Etiketim: peleshi

Zbulohet vendimi i mbledhjes në orët e vona të natës, Rama...

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi zbardhi për “Vizion Plus” vendimin e marrë gjatë orëve të vona në mbledhjen e Komitetit të Mbrojtjes Civile. Në një...

Salianji: Më 25 prill fiton PD, në Korçë janë pasuruar Peleshi...

"Në 25 prill fiton Partia Demokratike dhe Shqipëria", u shpreh Ervin Salianji, kandidati për deputet i PD-së në Qarkun e Korçës, ndërsa ka nisur...

”Përplasja” me Peleshin, Ademi: I kërkova të mos bënte politikë, janë...

Bashkia Shkodër i kërkon qeverisë shpalljen e Emergjencës së Fatkeqësisë Natyrore, pasi sipas saj ka një rritje të ujit mbi nivelin e pranueshëm. Duke...

“Mos e rreni popullin”, Voltana Ademi përplaset me Niko Peleshin për...

Situata e përmbytjeve në Shkodër ka përplasur sot kryebashkiaken Voltana Ademi me ministrin e Mbrojtjes, Niko Peleshi, i cili ka inspektuar nga afër zonat...

Ish-ministri i Ramës: Zgjedhjet pa opozitën nuk na kënaqin, s’jemi të...

Niko Peleshi, ish-ministër i Bujqësisë dhe deputet i PS-së, shprehet se socialistët nuk janë të lumtur dhe as të kënaqur nëse zgjedhjet e ardhshme...

Rritja e çmimit të ujit/ Peleshi kundër kërkesave të kryebashkiakëve të...

Rreth 11 bashki, përfshi edhe atë të Vlorës, kanë kërkuar rritjen e çmimit të ujit për konsumatorët. Por kreu i Komisionit Parlamentar të Veprimtarisë...

Pasi u largua nga ministër, Peleshi kundër projektit të Ramës …

Niko Peleshi, drejtues politik i PS-së, në qarkun e Korçës, ish-ministër i Bujqësisë, ka dalë kundër projektit të miratuar nga qeveria Rama për ndërtimin...
WhatsApp DENONCO