E hënë, Dhjetor 9, 2019
Etiketimet Pasuri

Etiketim: pasuri

10 këngëtaret më të pasura të vitit

Revista Forbes ka lëshuar një listë të yjeve të Pentagram që u pasuruan në vitin 2019, dhe siç do ta shihni, këngëtarët e famshëm...

A po e transferon në jug pasurinë e veriut Banka Qendrore...

Askund në BE nuk dëgjon kritika më të forta ndaj BQE sa në Gjermani. Bankën e kritikojnë se shpronëson gjermanët e rishpërndan pasurinë në...

Raporti i Pasurisë Globale/ 5 fakte interesante që ‘dalin në dritë’…

Një million. Ky është numri total i miliarderëve që prodhoi bota në vitin e lënë pas, sipas Raportit Global të Pasurisë. Nga mesi i 2019-ës...

600 mijë pasuri të paregjistruara nga hipoteka/ Ja zonat më problematike

Janë mbi 600 mijë pasuri, kryesisht në zonën bregdetare të jugut dhe të Thethit, të cilat nuk janë regjistruar nga Hipoteka. Ndonëse duhet të ishte...

I besuari i Arta Markut nuk justifikon pasurinë dyshime për dy...

Drejtuesi i Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Fierit, Fatmir Lushi u gjend përballë një raporti negativ nga Drejtoria e Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar. Sipas relacionit...

Pasuria e deputetëve, analisti: Ka deputetë me pasuri 14 mln euro...

“Ka deputetë me pasuri 14 mln euro pa punuar një ditë”, kështu u shpreh analisti Afrim Krasnsniqi në studion e Ora News. Sipas Krasniqit Inspektoratit...
WhatsApp DENONCO