E mërkurë, Shkurt 26, 2020
Etiketimet Pasuri

Etiketim: pasuri

OFL kërkon informacion edhe për dy “të fortë” të tjerë/ Emrat

Operacioni Forca e Ligjit bëri të ditur se i ka dorëzuar formularin e vetëdeklarimit shtetasit P.D me banim në Durrës, pasi rezulton në hetim...

Trafik kokaine Ekuador-Gjermani, ja pse OFL kërkon burimin e pasurisë për...

Operacionit Forca e Ligjit (OFL) njoftoi sot se i ka dorëzuar formularët e vetëdeklarimit 3 shtetasve, mes të cilëve edhe dy të afërmve Emiljano...

Pas show në Shijak, OFL shkon në Shkodër/ Ja kujt i...

Pas show në zonën e Shijakut dhe njoftimit zyrtare se Lulzim Berishës në Durrës dhe Ardian Çapjas në Elbasan u është lënë 48 orë...

Anti-KÇK, plas humori në rrjet/ A do sekuestrohen edhe pasuritë e...

Anti-KÇK nis sot veprimtarinë në terren, ashtu sikundër është paralajmëruar nga zyrtarët më të lartë të qeverisë. Një ditë më parë, Kryeministri Edi Rama dhe...

Taksat e banesave, ja kategoritë që përjashtohen/ Dokumentet që duhen paraqitur

Pensionistët kryefamiljarë përjashtohen nga taksa e ndërtesës. Kjo bëhet e ditur nga Ujësjellës-Kanalizime i Tiranës, i cili përmes një postimi në rrjetet, sociale procedurat...

FOTO/ Anëtarja e KLGJ-së deklaron pasurinë, zbardh llogaritë bankare dhe pronat…

Anëtarja e KLGJ-së, Fatmira Luli, ka deklaruar pasurinë ku vihet re se është bashkëpronare e dy apartamenteve si dhe ka zbardhur gjendjen e disa...

Shifër e frikshme/ Mafias në Itali i sekuestrohen 18 miliardë euro

Policia Financiare Italiane, në mbyllje të vitit 2019, ka publikuar të dhënat zyrtare mbi pasuritë e konfiskuar të mafias italiane gjatë 5 viteve të...

Lagjja e miliarderëve, dy më të pasurit në planet jetojnë 1...

Qyteza fillon me një rekord botëror që në hyrje. Rruga lidhëse është një urë lundruese, që është më e gjata në botë e llojit...

Tonin Vocaj përballet me Vetting-un, ja sa banesa ka zyrtari i...

Drejtori i Departamentit të Policisë Kriminale në Policinë e Shtetit, Tonin Vocaj, u përball sot me Komisionin e Jashtëm të Vlerësimit në kuadër të...

Sekuestro pasurive me vlerë mbi 540 mijë euro/ Ja kujt i...

Disa pasuri me vlerë mbi 543 452 euro janë vendosur në sekuestro preventive pas vendimit të Gjykatës të Shkallës së Parë në Vlorë. Sipas një...

10 këngëtaret më të pasura të vitit

Revista Forbes ka lëshuar një listë të yjeve të Pentagram që u pasuruan në vitin 2019, dhe siç do ta shihni, këngëtarët e famshëm...

A po e transferon në jug pasurinë e veriut Banka Qendrore...

Askund në BE nuk dëgjon kritika më të forta ndaj BQE sa në Gjermani. Bankën e kritikojnë se shpronëson gjermanët e rishpërndan pasurinë në...

Raporti i Pasurisë Globale/ 5 fakte interesante që ‘dalin në dritë’…

Një million. Ky është numri total i miliarderëve që prodhoi bota në vitin e lënë pas, sipas Raportit Global të Pasurisë. Nga mesi i 2019-ës...
WhatsApp DENONCO