E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Oligarku

Etiketim: oligarku

Cili oligark ia ka vënë syrin plazhit në Qerret? 15400 m2...

Nga Boldnews.al Një nga zonat më të preferuara të oligarkëve është padyshim zona e Qerretit në Kavajë. Afërsia me Tiranën dhe Durrësin, e kanë shëndërruar...
WhatsApp DENONCO