E mërkurë, Janar 26, 2022
Etiketimet Nikolla

Etiketim: nikolla

“Nëse ju ka shkuar vonë për permanent”, Alibeaj përplaset me Nikollën...

Në Këshillin e Legjislacionit ku po diskutohet lidhur me ndryshimet Kushtetuese të propozuara nga PD, deputeti demokrat Enkelejd Alibeaj është përplasur me kryetaren e...

Krimi makabër në Fier, Nikolla: Sistemi e përkëdheli autorin me dënime...

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla, ka reaguar për ngjarjen makabër në Fier ku Klodian Çalamani, vrau dhe groposi një fëmijë 8 vjeçar. Në reagimin e...

‘Ngrijeni nivelin’, Rama-Nikollës: Çfarë replike do i japësh? Luli si i...

Vazhdojnë replikat në Kuvend mes Edi Ramës dhe deputetëve të opozitës, ku këta të fundit pretendojnë se janë fyer nga etiketimi që kryeministri bëri...

Replikat në Kuvend/ Bardhi-Nikollës: Je kthyer në Zëdhënëse të Taulant Ballës

Mazhoranca ka kaluar me votim me procedura të përshpejtuara projektiligjin per Eurobondin me vlerë 700 milionë euro, duke kapur pa përgatitur opozitën. Sekretari i...

A e ndjeni ju rritjen e çmimeve? Nikolla: Nuk ndikon njësoj...

Kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla, në një bashkëbisedim me gazetarët ditën e sotme tha se Parlamenti dhe seancat do i kthehen normalitetit me prani...

A është Berisha deputet i PD? Ja ç´thotë Lindita Nikolla

Kryeparlamentarja Lindita Nikolla tha sot se ish-Kryeministri Sali Berisha, bazuar në rregulloren e Kuvendit, është deputet, pa grup parlamentar. Nikolla tha se pavarësisht se një...

Takimi Rama-Basha? Nikolla: Nuk ka vija të kuqe, duhet vullnet

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla thotë se PS-ja është e gatshme që të diskutojë me opozitën për të gjitha reformat. "Kryeministri Edi Rama e...

Nikolla vetëofrohet si negociatore: Gati të ndërmjetësoj një takim Rama-Basha

Partia Demokratike grisi fletët e votimit me emrin e saj në momentin që Lindita Nikolla po zgjidhej si Kryetare e Kuvendit. Pak javë, pasi mori...

VIDEO/ Rama acarohet me Nikollën, i bërtet në parlament: Po leje...

Kryeministri Edi Rama është acaruar me kryeparlamentaren Lindita Nikolla gjatë seancës plenare të mëngjesit të kësaj të Premteje. Teksa ishte duke ligjëruar në foltore para...

“Duhet të ndryshojmë retorikën dhe qasjen”, Rama porosi të prerë Nikollës

Nga Skrapari, ku u takua me mbështetës të Partisë Socialiste, Kryeministri Edi Rama zhvilloi një bisedë telefonike me deputeten e PS, Lindita Nikolla. Kjo...

VIDEO/ “Çohu në këmbë”, momenti i sikletshëm i Lindita Nikollës në...

Një moment i sikletshëm i ndodhi ish-Ministrës së Arsimit, Lindita Nikollës gjatë prezantimit të kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 25 prillit për qarkun...

Situata nga covid-19/ Nikolli e pranon: Situata dramatike. Skëndaj: Ministria fsheh...

I ftuar në Real Story zv/ ministri i Shëndetësisë përsëriti faktin se Shqipëria është në një situatë dramatike, por sipas tij jo e përballueshme....

Kritikat e mjekëve, zv.ministri i Ramës si plaku Mere: Në fillim...

Zv. ministri i Shëndetësisë, Albert Nikolla, u revoltua gjatë një takimi online të zhvilluar mes mjekëve dhe Presidentit, Ilir Meta, lidhur me situatën e...

Të Fundit