E dielë, Shtator 27, 2020
Etiketimet Nigeriani

Etiketim: nigeriani

Mburrej në Instagram me pasurinë e tij, FBI i bën gjëmën...

Një nigerian shumë i famshëm në Instagram falë postimeve të tij ku tregonte avionët privatë dhe makinat luksoze që zotëronte, është arrestuar nga FBI...

Egbo: Nuk kam eksperiencën të drejtoj një ekip si Tirana, në...

Emanuel Egbo është zgjedhur si trajneri i përkohshëm i bardhebluve dhe për pasojë do të drejtojë dhe derbin ndaj Partizanit e cila zhvillohet ditën...
WhatsApp DENONCO