E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Ngjarje

Etiketim: ngjarje

German Watch 2021, Shqipëria më e prekura në rajon nga ngjarjet...

Shqipëria renditet e 106-a në botë për humbjet e jetëve njerëzore për shkak të ngjarjeve ekstreme të motit midis 1999 dhe 2019, pa ndryshime...

Nga vrasja e Mond Çekiçit, te plagosja e dy vëllezërve dhe...

Dita e djeshme, e shtunë 20 mars, nisi me ekzekutimin mafioz të 40-vjeçarit Edmond Koçi, i njohur ndryshe edhe si Mond Çekiçi. Ai u ekzekutua...

Dy të arrestuar në Durrës për një grabitje në 2013-ën. Gjobë...

Policia e Durrësit ka zbardhur dhe dokumentuar me prova ligjore një ngjarje e ndodhur në vitin 2013, në fshatin Perlat. Për pasojë janë ndaluar 2...

Tabaku: Shembja e Teatrit, sprova më e keqe për 2020

Jorida Tabaku, ish-deputete e PD, e cilëson shembjen e Teatrit Kombëtar, si ngjarjen më të keqe për 2020. Tabaku shkruan se ky ishte një...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, dyshohet për të plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar mesditën e sotme në lagjen “Dobraç” të Shkodrës. Nga të dhënat e para dyshohet se nga të...

Plagosi gardianin e burgut të Peqinit, arrestohet autori, policia jep detaje

Është arrestuar personi i cili plagosi me armë zjarri një gardian në burgun e Peqinit mbrëmjen e sotme. Policia bën me dije se ka...

Atentati në Shkodër, reagon policia: Arrestuam autorin e dyshuar

Policia e Shkodrës ka reaguar pas plagosjes me armë që ndodhi në këtë qytet. Policia thotë se ka ndaluar autorin e dyshuar që plagosi...

Video/ Shembet stadiumi në Rusi, humb jetën një punëtor 29-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi ditën e sotme, ku një stadium prej akulli i hokejit u shemb, duke i marrë jetën...

Të shtënat me armë zjarri në Sauk, ja pse u plagos...

Detaje të reja dalin në dritë pas plagosjes me armë zjarri në Sauk të Tiranës pasditen e sotme. Sipas informacioneve paraprake, i plagosur mbeti...

U vetëdogj në Berat, reagimi i fortë i ish-zyrtarit/ Varfëria ka...

Enno Bozdo ka reaguar përmes një komenti në rrjetet sociale në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Berat, ku një qytetar i...

Bujar Qamili zbulon momentin e turpshëm: I dola para nuses së...

Këngëtari i muzikës popullore shkodrane, Bujar Qamili ka rrëfyer një moment të sikletshëm për jetën e tij. I ftuar në “Thumb”, ai zbuloi një situatë...
WhatsApp DENONCO