E entje, Prill 22, 2021
Etiketimet Modelja

Etiketim: modelja

Foto që nxiti debat, modelja e famshme shfaqet e padepiluar

Ajo njihet si një nga personazhet më të drejtpërdrejtë me publikun. Është fjala për modelen e famshme, Ashley Graham, e cila gjithashtu njihet edhe...

U gjet e vdekur në banesën e saj, modelja gjermane kishte...

Modelja e njohur gjermane e cila u gjet e vdekur këtë të mërkurë në banesën e saj, kishte një fëmijë me një djalë nga...

“Shkonte me gratë e…”/ Modelja i nxjerr ‘të palarat’ Higuain dhe...

Modelja Manuela Ferrera ka folur për lidhjen me Gonzalo Higuain dhe jetën private të saj. E ftuar në emisionin Tiki Taka, modelja tha: "Unë isha me Higuain...

Foto/ Modelja e njohur “ndez” derbin: Dal nudo nëse Lazio fiton...

Modelja dhe aktorja shumë e njohur italiane, Anna Falchi njihet si një tifoze e zjarrtë e Lazios. 48-vjeçarja vijon të mbetet një femër tunduese....

Modelja seksi bën kërkesën e çuditshme: Dua një burrë që të...

27 vjeçarja Iasmin Santos ka zbuluar së fundmi për fansat e saj se “i mbijetoi” periudhës së pandemisë pa bërë fare seks, dhe tashmë...

Rrëfehet modelja 40-vjeçare: Sek*i përmirësohet me vitet

Modelja tashmë 40 vjeçare Kelly Brook, ka thënë së fundmi në një intervistë se seksi përmirësohet me moshën, teksa flet hapur për jetën intime...

“A nuk ju mjaftojnë paratë e Lautaros”, e dashura e argjentinasit...

Lautaro Martinez aktualisht është numri një, më në fokus tek Interi. Kjo për shkak të zërave të merkatos, që me javë të tëra, me...

Modelja e njohur provokon në Instagram, Neymar nuk duron dot dhe...

Natalia Barulich dhe Neymar kanë pozuar për revistën e njohur GQ dhe mes të dyve ka një raport shumë të mirë. Bukuroshja, e cila...

Modelja shqetësohet për partnerin e saj 63-vjeçar: “Rrezikohet shumë nga coronavirusi”

Marta Lopez Alamo është një modele 23 vjeçare spanjolle dhe gjithashtu një fanse e zjarrtë e Real Madrid që në vogëli. Aktualisht ajo është...

Albi Doka i propozoi për martesë, modelja ruse i kthen përgjigje

Mbrojtësi i Tiranës, Albi Doka, aktualisht si të gjithë futbollistët dhe njerëzit e zakonshëm ndodhet i mbyllur brenda në shtëpi, duke u munduar të...

Ish-e dashura e Graziano Pelle, zgjedh Dubain për t’i “shpëtuar” koronavirusit

Modelja e njohur Viky Varga ka zgjedhur temperaturat e larta të Dubait për t’i qëndruar larg rrezikut të prekjes nga koronavirusi, prej ku po...

Tifozja më e çmendur e Real Madridit/ Modelja spanjolle i “vë...

Modelja spanjolle Marta Lopez Alamo është një nga tifozet më të zjarrta të showbizit të huaj. Përveçse çmend ndjekësit me fotot seksi është dhe...

‘Shoqja doli me Koronavirus’, modelja shqiptare tregon si i shpëtoi virusit...

E ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në 5”, ishte modelja shqiptare, Keisi Muça e cila prej disa kohësh jeton në Seul. Keisi rrëfeu...
WhatsApp DENONCO