E premte, Prill 23, 2021
Etiketimet Misteri

Etiketim: Misteri

Humb jetën nga Covid-19 pas udhëtimit në Shqipëri/ Misteri mbi variantin...

Përkeqësimi i shëndetit të një 58-vjeçari në ishullin Kos në Greqi, i cili nuk duket se kishte pasur ndonjë sëmundje themelore dhe më në...

Misteri/ Zhdukja e italianit në Pukë, do ekzaminohen eshtrat që u...

Detaje të reja dalin në dritë nga zhdukja e biznesmenit italian Davide Pecorelli. Burime policore bënë me dije për ‘Neës24’ se në makinën e...

Misteri/ U zhduk 4 minuta pasi u ngrit në ajër, vijojnë...

Autoritetet indoneziane thonë se kanë gjetur vendin ku besojnë se aeroplani i pasagjerëve Boeing 737 u rrëzua në det menjëherë pas ngritjes nga kryeqyteti...

Gjenden inde në vendin e shpërthimit/ Misteri në SHBA, një zë...

Vijon të jetë mister shpërthimi i një ruloti një Nashvill të SHBA-ve, ndërsa sëfundmi autoritetet kanë gjetur disa inde në vendin e ngjarjes duke...

Misteri i vrasjes së policit në orën e shtetrrethimit/ Kush ishte...

Ekzekutimi i efektivit të FNSH-së, Xhulio Prela mëngjesin e djeshëm në 03:00 kur vendi ishte në shtetrrethim për shkak të orës policore është i...

Vrasja e mistershme në Fier, autori i dyshuar jetonte në të...

Pak orë pas arrestimit nga Policia të autorit të vrasjes së shtetasit shtetasin Ahmet Toska në Fier, familjarët e tij refuzojnë që të japin...

Vdekja e 16 vjeçares shqiptare/ Nëna e vajzës humb ndjenjat pasi...

Nëna u rrëzua në tokë kur pa fotot me plagët fatale të së bijës, 16-vjeçares Maria.... Skenat e dhimbshme u përjetuan të martën në mëngjes...

Vdekja e mistershme në Greqi: Momentet e fundit të 16 vjeçares,...

Zbardhen të tjera detaje nga vdekja e mistershme e 16 vjeçares shqiptare në Greqi. Prokuroria në Trikala ka nisur hetimet për ngjarjen, ndërsa janë...

Misteri/ Detaje nga vdekja e 17-vjeçares shqiptare. Ankthi, mjekim i gabuar...

Aurora Grazini, një 17 vjeçare shqiptare, u gjet nga familjarët e saj, e pajetë, ndërsa autoritetet kanë nisur hetimet. 17-vjeçarja u gjet në shtëpinë ku...

U gjet i vde.kur, 24-vjeçari la një mesazh në telefon/ Detajet

Shqipdon Aliu, 24-vjeçari nga komuna e Lipjanit, ka ndërruar jetë në rrethana të paqarta. Ajo që dihet deri më tani është se ai pak...

Zbulohet misteri i mumjes që bërtet

Bëri jehonë shumë të madhe mediatike. Mumja që bërtet mblodhi bashkë shumë historianë dhe teoricienë për të dhënë një sjhpjegim rreth këtij fenomeni. Dy forca...
WhatsApp DENONCO