E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Milani

Etiketim: milani

E ardhmja e Modriç larg Realit, Beckham gati “çmendurinë” për të

Luka Modric mbush 35 vjeç në shtator, por kjo nuk e pengon të vijojë të paraqitet në nivele të larta. Rikthimi i Zinedine Zidane...

Seria A/ Milani “ngec” ndaj Veronës, Lacio bëhet e papërballueshme

Pas tre fitoreve radhazi në kampionat, Milani është ndalur në një barazim 1-1 kundër Veronës në “San Siro”. Skuadra e Rrahmanit kaloi e para në...

Piatek-Hertha Berlinit, transferimi në detajet e fundit

Milani dhe Hertha e Berlinit janë në fazat e fundit për të përfunduar operacionin e transferimit të Krzystof Piatek. Klubi gjerman ka vënë në tavolinë...

Milani nis spastrimet, largohen 3 lojtarë brenda ditës

Milani pritet që të largojë plot 3 lojtarë brenda ditës së sotme. Pavarësisht se janë emra që ishin në listë për t’u larguar nga...

Video/ Gafa e dytë brenda 2 ndeshjesh, Ibra nuk shënon nga...

Milani arriti të mund në shtesë Torinon me rezultatin 4-2 duke siguruar një biletë për në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë. Kuqezinjtë e panë veten...

Milani mund Torinon në shtesë, kalon në gjysmëfinale të Kupës së...

Milani i Piolit merr fitoren e 5-të radhazi dhe kualifikohet ne gjysmëfinalet e Kupës së Italisë, aty ku do të sfidojë Juventusin me ndeshje...

Kupa e Italisë/ Milani pret në çerekfinale “të plagosurit” e Torinos

Milani luan mbrëmjen e sotme, ora 20:45 kundër Torinos, ndeshje e vlefshme kjo për çerekfinalet e Kupës së Italisë. Pasi mundën 3-0 Spal-in në raundin...

Seria A/ Juventusi kërkon rikthimin te fitorja, Interi në transfertën e...

Luhen sot 6 takime për llogari të javës së 16-të të kampionatit italian. Juventusi luan në shtëpi ndaj Udinezes, ndërsa kryesuesit e kampionatit të Interit...

Seria A/ Milani ndaj Bologna-s për konfirmimin

Luhen ditën e sotme gjashtë takime të Serisë A, të cilat përmbyllin javën e 15-të të kampionatit. Ndeshja më e rëndësishme e ditës është ajo...

Pioli: I kam kthyer Milanit identitetin, ndaj Bolognas fitore me çdo...

Stefano Pioli ka dalë në konferencë për shtyp përpara ndeshjes që Milani zhvillon ditën e nesërme në ndaj Bolognas në transfertë. Në fjalën e tij...

Bonucci: “Isha shumë i vogël për Milanin”

Leonardo Bonucci ka zbuluar se sezoni që kaloi te Milani ndihmoi atë të maturohet si lojtar. Qendërmbrojtësi italian kaloi në San Siro në sezonin 2017-18...

Ibrahimovich: Shihemi së shpejti në Itali

Zlatan Ibrahimovich në një intervistë për “GQ Italia”, e ka bërë të qartë se e ardhmja e tij do të jetë në Seria A. Pas...

Ibrahimovich te Milan, pritet vetëm konfirmimi

E ardhmja e Zlatan Ibrahimovic është e qartë. Sulmuesi suedez ka marrë një vendim dhe do të rikthehet te Milani. Diçka e tillë konfirmohet...
WhatsApp DENONCO