E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Mike tyson

Etiketim: mike tyson

Florian Marku: Kam mentalitet ndryshe nga të tjerët, as me Mike...

Florian Marku ka rrëmbyer skenën pas triumfit me Rylan Charlton. Boksieri shqiptar ka komentuar duelin e zhvilluar të shtunën në Londër dhe thekson se...

Biznesi i marijuanës, ja sa fiton në muaj Mike Tyson

“Kam shpenzuar një pjesë të madhe të parave të mia në alkool, gra dhe makina të shpejta, pjesën tjetër e kam harxhuar“, kjo është”...

Mike Tyson tregon si e kapi në shtrat gruan e tij...

Mike Tyson është martuar tre herë dhe duket se më në fund ka gjetur lumturinë. Aktualisht ai është i martuar me Lakihan dhe çifti...

Video/ “Më pëlqejnë veshët”, Mike Tyson “ha” kundërshtarin për Ditën e...

Mike Tyson kishte diçka shumë speciale në menu për Ditën e Falënderimeve: një tortë të madhe që dukej si koka e kundërshtarit të tij,...

Legjenda Mike Tyson rikthehet në ring

Mike Tyson do të rikthehet në ring të shtunën më 28 nëntor, teksa do të ndeshet kundër Roy Jones Junior. Për të përgatitur këtë përballje,...

Mike Tyson tregon se ka përdorur organ të rremë gjenital për...

Legjenda e boksit Mike Tyson ka zbuluar së fundmi sesi ka përdorur një qese në formë penisi të rremë, për të evituar të dështonte...

Mike Tyson dhe Roy Jones Jr të pakënaqur: Raunde nga dy...

Mike Tyson do të kthehet në ringun e boksit më 28 nëntor, në një duel në Kaliforni me Roy Jones Jr. Përballja ka krijuar...

Video/ Çfarë po ndodh me Mike Tyson, ish-boksierin gati e zë...

Legjenda e boksit, Mike Tyson, po vazhdon përgatitjet për rikthimin e tij në ring. Ish-boksieri profesionist amerikan do të ndeshet në datën 28 nëntor...

Mike Tyson rrëfen jetën në burg: Lashë një punonjëse shtatzënë

Mike Tyson ka rrëfyer se e kishte lënë shtatzënë një punonjëse burgu, teksa po vuante dënimin për përdhunim.  Legjenda e boksit ishte burgosur në...

Mike Tyson voton për herë të parë në moshën 54 vjeçare

Mike Tyson do të votojë për herë të parë në jetën e tij në moshën 54 vjeçare. Njoftimin e dha vetë ish kampioni i boksit...

E bujshme/ “Iron” Mike rikthehet në ring, do të përballet kundër...

Mike Tyson do të rikthehet të ndeshet në ring. Legjenda e boksit, tashmë 54-vjeç, do të ndeshet me ish-boksierin e njohur Roy Jones Jr...

Mike Tyson përgatit filmin autobiografik me regji të legjendës Martin Scorsese

Filmin dedikuar jetës së legjendës së boksit, Mike Tyson, do ta drejtojë një mjeshtër i kinematografisë, Martin Scorsese. Regjizori i njohur amerikan ka marrë përsipër...

Mike Tyson “kërcënon” rivalët: Jam në formë, kam humbur 30kg në...

Legjenda e boksit, Mike Tyson, ka konfirmuar se ndodhet në formë të mirë fizike dhe se ka humbur rreth 30 kilogramë që kur ka...
WhatsApp DENONCO