E hënë, Qershor 1, 2020
Etiketimet Media italiane

Etiketim: media italiane

Lëkundjet e tërmetit në Shqipëri dhe Kosovë/ Media italiane: Qytetarët në...

Lëkundja e fortë e tërmetit me magnitudë 5.2 e Shkallës Rihter që tronditi qytetin e Korçës mëngjesin e sotëm, e cila u ndie edhe...

Media italiane: Mobilizim i madh kundër Ramës, Tirana kërkon zgjedhje …

Mediat ndërkombëtare i kanë kushtuar një vëmendje të veçantë protestës së djeshme të opozitës, e zhvilluar para godinës së Kryeministrisë dhe Parlamentit. Mijëra mbështetës të...
WhatsApp DENONCO