E mërkurë, Janar 26, 2022
Etiketimet Mbledhja e përbashkët e qeverive Shqipëri-Kosovë

Etiketim: mbledhja e përbashkët e qeverive Shqipëri-Kosovë

Mbledhja e përbashkët/ Rama zgjodhi resortin e Gjergj Lucës për të...

Kryeministri Edi Rama zgjodhi resortin e Gjergj Lucës në Elbasan, për të zhvilluar takimin e përbashkët të qeverive të Shqipërisë e Kosovës. Mëngjesin e kësaj...

Mbyllet mbledhja e përbashkët e qeverive Shqipëri-Kosovë, marrëveshjet që u nënshkruan

Në mbledhjen e shtatë të përbashkët të Qeverisë së Republikës së Kosovës dhe Qeverisë së Republikës së Shqipërisë, që u zhvillua këtë të Premte,...

Të Fundit