E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Maradonna

Etiketim: Maradonna

Fakte të reja tronditëse mbi vdekjen e Maradonës: E mbanin të...

Fakte të frikshme janë duke qarkulluar së fundmi mbi vdekjen e legjendës së futbollit botëror, Diego Armando Maradona. Sipas mediave vendase, Maradona mbahej i shtruar...

Gjykata merr vendimin, pasuria e Maradonës shkon në duart e 5...

Pesë fëmijët e njohur nga Diego Armando Maradona janë trashëgimtarët e vetëm të pasurive të ish-kampionit të botës, i cili vdiq më 25 nëntorin...

Vajzat e Maradonës kundër mjekëve: Ata janë përgjegjës për vdekjen e...

Tre muaj pas vdekjes së Maradonës, rrethi i hetimeve ngushtohet rreth shtatë personave, të regjistruar në regjistrin e të dyshuarve nga gjykata e San...

“I hidhnin ilaçe në birrë që të flinte natën”, dalin në...

Publikohen detaje të reja rreth vdekjes së legjendës argjentinase të futbollit Diego Armando Maradona. Hetimi që po kryhet në Argjentinë ka nxjerrë në dritë dëshminë...

Del video-ja para se të vdiste, ja fjalët e fundit të...

Ndarja nga jeta e Diego Armando Maradonës është shoqëruar me polemika të shumta. Më 24 nëntor, pak para se të marrë frymën e fundit, Maradona...

Sekreti më i madh i pasurisë së Maradonës; dy kasafortat që...

Dy muaj pas vdekjes së Diego Armando Maradonës, shumë mistere mbeten të pazgjidhura. Lufta për trashëgiminë e tij midis ish-gruas (Claudia Villafañe), fëmijëve të...

Maradona Jr: Hetimet për vdekjen e babait vazhdojnë, ka një gjë...

Diego Armando Maradona Junior është kthyer të flasë për vdekjen e babait të tij. Një dhimbje e madhe për 34-vjeçarin. Në një intervistë të dhënë...

Zemra e Maradona sa dyfishi i peshës normale

Ndërsa kanë kaluar pothuajse një javë nga vdekja e Diego Maradonas, puna për të zbuluar saktësisht se çfarë shkaktoi vdekjen e legjendës po kryhet në...

Foto/ Vdekja e Maradonës, shihni çfarë ndodh në oborrin e shtëpisë...

Futbolli sot është në zi, në moshën 60-vjeçare shuhet Diego Armando Maradona. Pas këtij lajmi mediat vendase vërshuan direkt për tek banesa e tij...

Vdekja e Maradonës, vëllai Hugo tregon momentet e fundit të legjendës

Mediat argjentinase konfirmuan lajmin shumë të trishtuar të vdekjes së Diego Armando Maradona, në moshën 60 vjeçare. Shkaqet e vdekjes sipas këtyre raportimeve ishte një...

Tronditet bota e futbollit, ndërron jetë Diego Maradonna

Diego Armando Maradona ka ndërruar jetë në moshën 60 vjeçare. Ish-futbollisti legjendar i Napolit, Barcelonës dhe ekipit kombëtar të Argjentinas, sipas raporteve nga Cardin Fatale,...

Maradonna feston ditëlindjen, CR7 e surprizon me urimin e tij

Legjenda e Argjentinës, Diego Armando Maradona, feston ditën e sotme 60-vjetorin e lindjes. Ish-sulmuesi, i cili konsiderohet si lojtari më i mirë i të gjitha...

Nga kampion i Serie A përkrah Maradonës në endacak, veset që...

Pietro Puzone, 57 vjeç dhe një titull historik fituar me Napolin e Diego Maradona në 1987, sot është një njeri në vështirësi të mëdha...
WhatsApp DENONCO