E premte, Prill 3, 2020
Etiketimet Malltezi

Etiketim: malltezi

Paratë publike që financojnë propogandën, Malltezi “fshikullon” Ramën/ Skema

Jamarbër Malltezi, anëtar i Kryesisë së PD, ka publikuar një skemë mbi milionat që shpenzohen vetëm për propogandën. Malltezi ka publikuar skemën e milionave që...

“Strategjia e llafeve”/ Malltezi ironizon Ramën

Jamarbër Malltezi, anëtar i Kryesisë së PD-së, e ka cilësuar si një strategji llafesh atë të ndjekur nga Kryeministri Edi Rama dhe Qeveria për...

Denoncimi i Malltezit: S’kanë asnjë orë leksion për mjedisin, por duan...

Anëtari i Kryesisë së PD-së, Jamarbër Malltezi, ka denoncuar me foto grupimin që e cilëson si “banda KÇK” që synon të zhvatë 370 milionë...

“Nxorrën legen edhe Shalësin, e sikur të kishte SPAK…”/ Malltezi publikon...

Anëtari i Kryesisë së PD-së Jamarbër Malltezi ka shpërndarë në rrjet pjesë nga raporti i KLSH-së, i cili ka evidentuar parregullsi në Ministrinë e...

VIDEO/ Malltezi: Qeveria po bën import kanceri për Vlorën

"Qeveria po bën import kanceri për Vlorën", deklaroi kreu i Departamentit të Mjedisit pranë PD-së, Jamarbër Malltezi, duke iu referuar sasisë së lëndës së...

20 shkurti, Malltezi apel qytetarëve: Ejani të vijojmë aksionin

Anëtari i Kryesisë së PD-së, Jamarbër Malltezi, i ka drejtuar një apel qytetarëve për t'u bashkuar në sheshin para Teatrit Kombëtar më 20 shkurt,...

Dokument/ Ndërtimi i inceneratorit, Rama i dhuron Klodian Zotos 478 mijë...

Jamarbër Malltezi, kreu i Departamentit për Mbrojtjen e Mjedisit në PD, përmes një postimi në rrjet denoncon Qeverinë Rama se do t’i japë rreth...

Vazhdon masakra ndaj pyjeve në Librazhd/ Malltezi zbulon tenderin…

Anëtar i Kryesisë së PD-së dhe drejtues i Departamentit të Mjedisit në këtë parti, Jamarbër Malltezi ka publikuar një tender të Bashkisë Librazhd, ku...

Situata me Unazën e Re, Malltezi: Shteti me fytyrë të dyfishtë

Në studion e OPEN, Jamarbër malltezi deklaroi se situata me banorët e Astirit nuk është ajo që duket në sipërfaqe. Sipas tij shteti ka...

Kush heton inceneratorët dhe prerjen masive të pyjeve meriton të jetë...

Jamarbër Malltezi, anëtar i Kryesisë së PD-së dhe drejtues i Departamentit të Mjedisit në këtë parti, ka reaguar në rrjet lidhur me hetimet që...

I pashqetësuar/ Ish-deputeti i PS shtesë kati në pallatin e tij...

Jamarbër Malltezi, kreu i Departamentit të Mjedisit në PD, ka publikuar në rrjet një foto mbi shtesën që po kryhet në një pallat në...

Dy ministri dhe 4 agjensi dështojnë në Parkun Shebenik-Janllanicë/ Malltezi: Kush...

Jamarbër Malltezi, anëtar i Kryesisë së PD-së, ka denoncuar një tjetër shkelje të rëndë në zonën e Librazhdit, atje ku deputet është Taulant Balla. Malltezi...

Vazhdon masakra në pyje/ Malltezi: Ja çfarë po ndodh në fshatin...

Anëtari i Kryesisë së PD-së, Jamarbër Malltezi, ka publikuar të tjera pamje lidhur me masakrën e pyjeve në Librazhd, zonë ku deputet është Taulant...
WhatsApp DENONCO